D66 partijvoorzitters

 

A.M. Demmers-van der Geest

13 september 2015 -

F.Q. Gräper-van Koolwijk

9 maart 2013 - 13 september 2015

I.K. van Engelshoven

12 mei 2007 - 9 maart 2013

dr. A.G. Schouw (wnd)

2 maart 2007 - 12 mei 2007

F. Dales

21 mei 2005 - 2 maart 2007

J.Th. Hoekema (wnd.)

31 maart 2005 - 21 mei 2005

A. Pechtold 

16 november 2002 -31 maart 2005

A.G. Schouw

20 november 1999 - 16 november 2002

T.A. Kok

23 november 1996 - 20 november 1999

W.I.J.M. Vrijhoef

28 november 1992 - 23 november 1996

H.J.D. Jansen

3 november 1990 - 28 november 1992

M. Jager

29 oktober 1988  -  3 november 1990

S. van der Loo

1 november 1986 - 29 oktober 1988

O. Scheltema (wnd.)

mei 1986 - 1 november 1986

mr. J. Kohnstamm

30 oktober 1982 - mei 1986

J. van Berkom

14 november 1981 - 30 oktober 1982

C. Spigt (wnd.)

11 september 1981 - 14 november 1981

mr. H.J. Zeevalking

27 oktober 1979 - 11 september 1981

mr. J.F. Glastra van Loon

6 november 1976 - 27 oktober 1979

drs. J. ten Brink

11 maart 1973 - 6 november 1976

R.E. van der Scheer-van Essen

7 november 1971- 11 maart 1973

J.A.P.M. Beekmans

14 december 1968 - 7 november 1971

mr. H.J. van Lookeren Campagne

25 november 1967 - 14 december 1968

drs. G. Ringnalda

februari 1967 - 18 november 1967

mr. H.A.F.M.O. van Mierlo

22 oktober 1966 - februari 1967

Laatst gewijzigd: 18-03-2017 12:47:38