GroenLinks partijvoorzitters

Klik hier voor een overzicht van 1990 tot nu                   

  van: tot:

M. Meijer

23 april 2016  
M. Meijer (interim) 12 mei 2015  23 april 2016
H.J. Grashoff 3 maart 2013 12 mei 2015
E. van Zuijlen (interim) 16 oktober 2012 3 maart 2013
vacature 6 oktober 2012 16 oktober 2012
H. Weening 11februari 2012 6 oktober 2012
H. Nijhof 3 februari 2007 11februari 2012
H. Nijhof (waarnemend) 3 mei 2006 3 februari 2007
H. Meijer 15 februari 2003 2 april 2006
M. de Rijk 6 februari 1999 15 februari 2003
M. Brouwer 6 mei 1998 6 februari 1999
A. Harrewijn 21 januari 1995 6 mei 1998
M. Lucas 7 mei 1994 21 januari 1995
M. Vos 24 november 1990 7 mei 1994
Laatst gewijzigd: 17-03-2017 08:35:21