CDA partijvoorzitters (1975- )

 

mw. drs. G.R. Peetoom

2 april 2011 -

mw. mr. drs. J.W.S. Spies (wnd.)

1 november 2010 – 2 april 2011

H. Bleker (wnd.)

10 juni 2010 – 1 november 2010

Drs. P.A.C.T. van Heeswijk

2 juni 2007 - 10 juni 2010

mw. C.J. Dekker (wnd.)

22 februari 2007 - 2 juni 2007

mw. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart

3 november 2002 - 22 februari 2007

dr. B. de Vries (wnd.)

10 oktober 2001 - 2 november 2002

vacature

27 september 2001 - 10 oktober 2001

mr. M.L.A. van Rij

27 februari 1999 - 27 september 2001

J.J.M. Helgers

4 februari 1995 - 27 februari 1999

mw. mr. P.C. Lodders-Elfferich (wnd.)

7 maart 1994 - 4 februari 1995

drs. W.G. van Velzen

31 januari 1987 - 7 maart 1994

dr. B. Fleers (wnd.)

14 juli 1986 - 22 november 1986

drs. P. Bukman

11 oktober 1980 - 14 juli 1986

dr. P.A.J.M. Steenkamp

25 april 1975 - 11 oktober 1980

Laatst gewijzigd: 14-07-2012 13:59:47