ChristenUnie partijvoorzitters (2000- )

Voorzitters van de ChristenUnie m.i.v. de oprichting op 22 januari 2000: 

   

P. Adema

13 april 2013 -

K. Tigelaar a.i.

1 januari 2013 - 13 april 2013

J. Louisa             

12 mei 2012 - 1 januari 2013

dr. P. Blokhuis

9 april 2005 - 12 mei 2012

drs. M. van Daalen

22 januari 2000 - 9 april 2005

  

Laatst gewijzigd: 15-04-2013 09:00:17