PvdA partijvoorzitters

 Klik hier voor een overzicht partijvoorzitters van oud naar nieuw

partijvoorzitter

van

tot

J.L. Spekman

22 januari 2012

 heden

drs. E.M.J. Ploumen

6 oktober 2007

22 januari 2012

prof.dr. R.A. Koole (waarnemend)

25 april 2007

6 oktober 2007

M.F. van Hulten

10 december 2005

25 april 2007

dr. R.A. Koole

16 maart 2001

10 december 2005

M.I. Hamer (wnd.)

5 september 2000

16 maart 2001

drs. M.A. van Hees

20 februari 1999

5 september 2000

R.L. Vreeman

3 augustus 1998

20 februari 1999

drs. K.Y.I.J. Adelmund

14 februari 1997

3 augustus 1998

F. Rottenberg

13/14 maart 1992

14 februari 1997

F.W.C. Castricum (wnd.)

30 augustus 1991

13/14 maart 1992

drs. M. Sint

2 april 1987

30 augustus 1991

drs. C. Poppe (wnd.)

1 september 1986

2 april 1987

drs. M.J. van den Berg

26 april 1979

1 september 1986

C. van den Heuvel - de Blank

10 april 1975

26 april 1979

C. van den Heuvel - de Blank (wnd.)

16 november 1974

10 april 1975

A.A. van der Louw

1 mei 1971

16 november 1974

dr.ir. A. Vondeling

7 maart 1969

1 mei 1971

dr. J.G.H. Tans

12 juni 1965

7 maart 1969

dr. J.G.H. Tans (wnd.)

april 1965

12 juni 1965

J.G. Suurhoff

24 maart 1961

april 1965

ir. H. Vos (wnd.)

30 mei 1960

24 maart 1961

E.A. Vermeer

23 februari 1955

30 mei 1960

ir. H. Vos (wnd.)

medio 1953

23 februari 1955

J.J. Vorrink

9 februari 1946

medio 1953

Laatst gewijzigd: 15-07-2016 07:12:58