SGP partijvoorzitters (1918- )

      

M.F. van Leeuwen

 19 maart 2011 -

ds. A. van Heteren 

28 februari 2004 - 19 maart 2011

ds. J. Budding 

27 mei 1994 - 28 februari 2004

ds. J. Budding (wnd.)            

2 oktober 1993 - 27 mei 1994 

ds. W.Chr. Hovius  

1 augustus 1993 - 2 oktober 1993

ds. W.Chr. Hovius (wnd.)         

1 oktober 1992 - 1 augustus 1993

ds. D. Slagboom 

28 mei 1986 - 1 oktober 1992

ds. D. Slagboom (wnd.)           

23 februari 1985 -  28 mei 1986

ds. H.G. Abma

13 september 1961 - 23 februari 1985

D. Kodde (wnd.)    

6 april 1961 -  13 september 1961 

ds. P. Zandt

7 maart 1946 - 4 maart 1961

ds. G.H. Kersten

 24 april 1918 -  7 maart 1946

 

Laatst gewijzigd: 13-05-2016 14:20:28