VNL partijvoorzitters

 

dhr. L. Bontes

21 juni 2014 - 20 april 2015

dhr. J.H.A. Driessen (interim)

20 april 2015 - 22 juni 2015

mevr. L.J.A.J. Stassen

22 juni 2015
Laatst gewijzigd: 11-07-2015 07:59:25