VVD partijvoorzitters

 

E.J.M. Wetzels (wnd.)

2 mei 2017 -

J.M.H.J. Keizer

14 juni 2014 - 2 mei 2017

A.H. Korthals

20 mei 2011 - 14 juni 2014

drs. M.L. Verheijen              

14 oktober 2010 – 20 mei 2011

I.W. Opstelten                    

23 mei 2008 - 14 oktober 2010

mr. J.H.C. van Zanen             

28 november 2003 - 23 mei 2008

drs. H.B. Eenhoorn             

28 mei 1999 - 28 november 2003

drs. W.K. Hoekzema               

27 mei 1994 - 28 mei 1999

mw.mr. E.J.J.E. van Leeuwen-Schut

4 oktober 1991 - 27 mei 1994

dr. L. Ginjaar          

29 november 1986 - 4 oktober 1991

J. Kamminga                   

22 mei 1981 - 29 november 1986

mr. F. Korthals Altes  

15 maart 1975 - 22 mei 1981

mw. H.V. van Someren-Downer    

29 maart 1969 - 15 maart 1975

ir. K. van der Pols

9 november 1963 - 29 maart 1969

mr. P.J. Oud

9 april 1949 - 9 november 1963

mr. P.J. Oud (wnd.)

augustus 1948 - 9 april 1949

mr. D.U. Stikker

24 januari 1948 - augustus 1948

 

  

Laatst gewijzigd: 13-09-2017 10:20:48